Oferta

Przez ostatnie lata zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na izolację pozwalającą zredukować wysokie koszty ogrzewania. Wychodząc na przeciw naszym klientom postanowiliśmy rozszerzyć działalność i wykonywać izolację natryskową pianą poliuretanową. Związaliśmy się z liderem rynku poliuretanów aby zaproponować produkt najwyższej jakośći.

Obecnie w Polsce dostępny jest unikatowy produkt SEALECTION® 500 – natryskowa izolacja termiczna i akustyczna, wyznaczająca nowy standard na rynku dociepleń. To lekka, półsztywna piana otwartokomórkowa o gęstości ok. 8–11 kg/m3, produkowana przez DEMILEC® USA.

Pian na rynku pouliretanów jest wiele lecz lider z 30to letnim doświadczeniem tylko jeden. Selection 500 w połączeniu z naszym najnowszym oraz prawidłowo dobranym sprzętem gwarantuje Państwu izolację najwyższej jakości.

Izolacja wykonana lekką pianką poliuretanową wypiera coraz częściej izolacje wykonane wełną czy styropianem. Pianka SEALECTION 500 rozpręża się 120 razy i doskonale przykleja do wszelkiego rodzaju powierzchni (drewno, beton, blacha, folia). Dzięki temu możemy dotrzeć do najmniejszych szczelin i niedostępnych miejsc. Przy wełnie nie jest to możliwe. Tradycyjne izolacje charakteryzują się nadmierną przepuszczalnością powietrza co w połączeniu z występowaniem szpar sprawia, że wilgotne i zimne powietrze z łatwością przenika do domu. Różnice temperatur w środku i na zewnątrz budynku powodują mieszanie się powietrza w przegrodach ścian i dachów, wytwarzając punkt rosy. Przepuszczalność powietrza w dachach i ścianach zmniejsza właściwości cieplne tradycyjnych izolacji.

Izolacja domu SEALECTION 500 zatrzymuje nadmierną przepuszczalność i mieszanie się powietrza w izolacji aby nasz dom stał się efektywny energetycznie, zdrowszy i ekologiczny. Docieplenie poddasza wykonane z lekkiej pianki poliuretanowej jest szczelnym i skutecznym sposobem uzyskania oszczędności w ogrzewaniu budynku, redukcja kosztów ogrzewania może sięgać nawet 40-50%. Zapewniają przy tym oddychanie nie kumulując wilgoci.

Ponadto izolacja pianką natryskową Sealection nie pozwala aby powietrze przenosiło hałas.. Jest to pożądane w takich pomieszczeniach jak biura, sale konferencyjne, sypialnie, kina domowe. Kolejną zaletą docieplenia poddasza pianką poliuretanową jest brak obciążenia konstrukcji dachu.

Wykonujemy również izolacje pianką sztywną HEATLOCK SOY firmy DEMILEC USA

Autentyczny produkt DEMILEC – fakty:

  • czynnik spieniający w piankach firmy DEMILEC to WODA nie chemia!
  • produkt w 100% ekologiczny a tym samym bezpieczny
  • pianka HEATLOCK SOY używana jako hydroizolacja fundamentów wzmacnia fundamenty o 250%
  • pianka SEALECTION 500 eliminuje 3 czynniki powstawania grzyba i pleśni
  • produkt nie rozprzestrzeniający ognia – dopuszczony do stosowania nawet na stacjach benzynowych